Opravdu se staráme

Operativní leasing

Operativní leasing je pronájem vozidla leasingovému nájemci, kdy po skončení smlouvy zůstane vozidlo majetkem leasingové společnosti. Vlastník vozidla, tedy leasingová společnost, je odpovědný za všechna rizika, která jsou spojena s vlastnictvím a provozováním vozidla (např. daně, poplatky, pojištění, nehoda, poškození, odcizení).

Leasingový nájemce platí pouze rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou hodnotou vozidla, leasingové splátky jsou navíc daňově odpočitatelnou položkou. Autoleasing Litoměřice, spol. s r. o., nabízí také další službu označovanou jako Full servis – ta zahrnuje všechny služby od pojištění a servis přes výměnu a skladování pneumatik, tankovací karty, asistenční služby a podobné až k vedení předepsané evidence o autoprovozu.

Poptávka operativního leasingu

Chcete nabídku? Nabízíme klientům operativní leasing osobních a užitkových vozidel všech nabízených značek na českém trhu.

Abychom vyhověli Vašim požadavkům a byli schopni nabízet vysoký komfort za výhodných cenových podmínek, neustále pracujeme a zvyšujeme kvalitu nabízených služeb. Vždy vycházíme vstříc Vašim přáním a požadavkům.

Pokud jste se rozhodli využít našich služeb, vyplňte prosím poptávkový formulář.

Zadat poptávku